World of Tanks je poměrně známá hra a určitě jste o ní již někdy slyšeli, pokud sledujete novinky ve světě internetových her. Dá se popsat jako týmová onlinová hra pro více hráčů, která se tematicky věnuje tankovým bitvám první poloviny dvacátého století. Můžete se zapojit do dech beroucích tankových bitev a spolu s dalšími hráči se pokuste ovládnout svět tanků. My se nyní pokusíme prozradit, jestli za to hra opravdu stojí a zda byste jí měli věnovat svůj drahocenný volný čas.

Obecné informace o hře World of Tanks

Jak již bylo zmíněno, World of Tanks se řadí k multiplayerovým online akčním hrám. Věnuje se obrněné bojové technice a můžete se vcítit do bojů druhé světové války. Zahrát si můžete společně s ohromným množstvím hráčů z celého světa. Vyzbrojit se můžete za pomoci různých vozidel ze Sovětského svazu, Třetí říše, Spojených států či Francie. Každé vozidlo bylo zpracované přesně podle historických předloh, takže všechno působí dost věrohodně. Těšit se můžete na systém vylepšování a vývoje, kdy postupem času získáte a ovládáte jakékoliv vozidlo či zbraň ve hře. Narazit lze na rozmanité typy jednotek, přičemž každá z nich má samo sebou svoje pozitiva i negativa. Postupem času budete získávat další zkušenosti a zvládnete si poradit i se složitými situacemi. Ale ve hře World of Tanks nezáleží pouze na jednotlivcích, protože velice důležitou roli hrají také týmy a jejich dobrá koordinace na bitevním poli. Spojte síly s dalšími hráči a zvládněte vypjaté situace! Snažte se vybudovat si nějakou vlastní taktiku a určitě uspějete. Během krátké doby se dostanete do bitevní vřavy, kde potřebujete dělat ta nejvhodnější rozhodnutí. Snažte se chovat odvážně, rozhodně a také se přizpůsobujte okolí. Hra v sobě kombinuje nový herní styl a osvědčené principy z více žánrů. Po vizuální stránce se jedná o takřka dokonalou podívanou, kdy zůstanete ohromeni skvělými efekty.

Tank se vyvíjí

Realistické modely a dobře zpracované vlastnosti různých druhů vozidel a tanků vás dostanou do pozice velitele, který se potřebuje správně rozhodnout. Svěřený stroj ovšem má zajímavost - může se vyvíjet. Díky výzkumu veškerých dostupných technologií a vylepšení můžete vylepšit výkon na bojišti na maximum. Vyhledávejte a likvidujte nepřátele společně s dalšími hráči. Neobávejte se však ani vyrovnaného souboje, kde rozhoduje rychlost reakcí. Bez spolupráce s týmem se ovšem daleko nedostanete. K dispozici je skutečně velké množství tanků a vozidel. Vybírat se dá z více než dvou stovek vozidel. Ve hře naleznete všechny legendární tanky z období druhé světové války - Tiger, Pershing aj. Sami si můžete vyzkoušet modely, které se vůbec na bojišti neocitly, protože zůstalo jen u prototypů a experimentů. Najednou se může sejít až třicet bojových vozidel v různých druzích terénu. Ten poskytuje řadu taktických možností, jak si poradit s nepřátelskými tanky.

Podstatné věci se nedějí jen na bojišti, ale i v garáži

Garáž je něco jako domácí základna, ve které si potřebujete zorganizovat vlastní tanky. Z garáže lze také kontaktovat ostatní hráče, vycvičit posádka, nakupovat vybavení nebo třeba shlédnout vlastní statistiky. Obrazovka bitvy také není složitá a po chvíli se na ní zorientujete, takže budete moci likvidovat nepřátele. Existují různé taktiky, s jejichž využitím si můžete posvítit na nepřátele a zničit je, aniž by stihli nějak vhodně zareagovat. Ve hře se setkáte s lehkými tanky, které slouží hlavně k průzkumu oblasti a pozorují nepřátele. S tímto typem vozidla se potřebujete udržovat v neustálém pohybu, protože snížíte šanci, že vás nepřítel sestřelí. Střední tanky jsou mnohem variabilnější, ale měli byste více spolupracovat s kolegy. Těžké tanky oplývají silným pancířem, takže je složitější je zničit, ale zase jsou o hodně pomalejší. Stíhače tanků se snaží vystřelit a rychle zmizet. Dělostřelectvo má též poměrně slabé pancéřování, nicméně vlastní velkou palebnou sílu. Dělostřelectvo by hodně mělo spolupracovat s dalšími přátelskými průzkumníky.

Pro hraní je nutné si založit nový účet. Pro urychlení začátku hry se ještě kromě klasické registrace dají využít účty Facebook, GMail či Yahoo. Při registraci vyplňujete platnou e-mailovou adresu, uživatelské jméno viditelné ve hře, heslo s minimálně šesti znaky a také opíšete text z obrázku. Hra World of Tanks se dá charakterizovat jako klientová hra, takže budete muset stáhnout speciální program, který následně nainstalujete a můžete si hru užívat plnými doušky. Je to nutné zvláště s ohledem na technickou náročnost hry. Za vyzkoušení World of Tanks každopádně stojí, protože se jedná o vysoce nadprůměrně zpracovaný kousek, který doporučujeme.Hrynaregistraci.cz

Přinášíme informace o nejlepších hrách, které jsou na registraci a ke stažení zdarma. Jedná se obvykle o hry, které si stáhnete do počítače a poté je hrajete online s dalšími hráči po celém světě. Základ hry je vždy zdarma, mnohdy si můžete pomocí kreditů dokoupit nejrůznější výhody.