MMO Tribal Wars 2 - hráč rozvíjí a zdokonaluje svůj středověký kmen a snaží se tak dostat mezi elitu.

Bezplatná on-line strategická hra Tribal Wars 2 (Divoké kmeny), nebo ve zkratce TW2, se odehrává v době středověku a je plná rytířů, generálů a politických rozhodnutí. Jsi vládce hradu v zemi ničené válkou a musíš bránit a rozšiřovat své království, a zajistit tak jeho přežití. V této středověké válečné hře budou tví stoupenci spoléhat na tvoji sílu a strategickou moudrost. Shromáždi své armády, opevni hradby a veď své vojáky ke slávě!

Tribal Wars 2 je středověká hromadná online (MMO) válečná hra se zaměřením na strategii v bitvách a vedení hradu. Tuto bezplatnou on-line strategii můžeš hrát přímo v internetovém prohlížeči v reálném čase v prostředí PvP. Navíc existuje i mobilní aplikace, která poskytuje herní zážitky z TW2 i majitelům chytrých telefonů a tabletů.

InnoGames se rozhodla navázat na velký úspěch hry Tribal Wars a vytvořit pokračování této skvělé středověké on-line válečné hry: Tribal Wars 2. TW2 je stejně jako svůj předchůdce bezplatnou strategickou MMO hrou, ale s výrazným vylepšením grafiky a rozhraní. Spousta funkcí, jako jsou dynamické informace na mapě, přizpůsobitelné úkoly kmene a nespočet dalších doplňků, dělají hru Tribal Wars 2 jedinečným a neotřelým herním zážitkem jak pro zkušené, tak pro nové hráče.

Cílem této strategické budovatelské hry je vybudovat svůj hrad a rozšiřovat své království v prostředí PvP. Spravuj svou vesnici vylepšováním budov a sestav armádu pro útočné a obranné vojenské akce. Jak se tato bezplatná budovatelská hra bude rozvíjet, útočení na ostatní hráče a rabování jejich surovin podpoří tvůj postup a růst hradu. I když je vojenská síla zásadní součástí, vytváření politických spojenectví a paktů o společném boji s ostatními hráči je v TW2 také velice důležité.

Jednoduše se zaregistruj na našich webových stránkách, aby ses zapojil do bitev. Až spustíš hru, budou ti během tutoriálu vysvětleny základy, vlastnosti a fungování této středověké válečné hry. Nejprve vybuduješ produkci hradních surovin a provedeš útok na sousední vesnice. Když budeš chtít, nepovinné úkoly tě povedou kupředu, ale samozřejmě se můžeš řídit svojí vlastní strategií.

Při oslavách 10. výročí hry Tribal Wars v roce 2013 tato hra dosáhla více než 50 milionů registrovaných hráčů, ze kterých se stala rozsáhlá, dynamická a aktivní komunita. Původní hra Tribal Wars byla vyvinuta a publikována v roce 2003 a stala se velmi úspěšnou. Díky tomuto mohli bratři Hendrik a Eike Klindworthovi a jejich přítel Michael Zillmer začít podnikat a založit společnost InnoGames. Jako respektovaný a úspěšný hráč v odvětví on-line her se nyní můžeme ohlédnout zpět na desetiletí vývoje, publikování a samozřejmě hraní her.Hrynaregistraci.cz

Přinášíme informace o nejlepších hrách, které jsou na registraci a ke stažení zdarma. Jedná se obvykle o hry, které si stáhnete do počítače a poté je hrajete online s dalšími hráči po celém světě. Základ hry je vždy zdarma, mnohdy si můžete pomocí kreditů dokoupit nejrůznější výhody.