MMO Nosgoth - týmová apokalyptická hra, ve které se proti sobě stojí lidská rasa a krvelační vampíři. Podpořte lidské pokolení nebo se zařekněte zlu a bojujte na straně hrozivých umrlců. Nesmrtelný odkaz legendárních her v sérii Legacy of Kain pořád žije. Vzal na sebe moderní formu multiplayerové online akční hry Nosgoth, kterou můžete hrát zdarma hned teď. Jde o týmovou akci, kdy proti sobě stojí lidé a upíři. Zápasy se odehrávají spíše na menších až středních mapách, takže to nemáte nikdy daleko k pořádně zběsilé akci.

Zatímco lidé mohou použít svá mechanická udělátka a zbraně a útočit tak třeba i na střední nebo větší vzdálenosti, upíři podobné vymoženosti nemají. Musí se spoléhat na svou přirozenou sílu a nelidské schopnosti. Často tak útočí z blízka a ze zálohy nebo mohou bojiště ovládnout pomocí temné magie. Každá strana má svou historii, své unikátní třídy a buffy, ze kterých si určitě vyberete.

Lidé i po tisících letech pořád platí vysokou daň za to, že se jejich předci pokusili vyhladit rasu upírů z Nosgothu. Lidé povstali z otroctví a znovu vystavěli celou svoji civilizaci. To se jim podařilo jen díky spojení lidí ze všech koutů světa s jediným cílem: konečně vyhladit upíry jednou pro vždy. Početně rostou a znovuobjevují svoji dávno ztracenou odbornost ve výrobě zbraní a nových technologií v alchymii, díky čemuž jsou z nich silní bojovníci.

Císař Kain, který nekompromisně vládl Nosgothu, zmizel. Nechal za sebou prázdný trůn a svět v rukách svých poručíků. Závist a konflikty poháněly všechny upíří klany, které začaly bojovat samy se sebou.

Znovu je může všechny sjednotit jen hrozba lidí, kteří proti nim spustili válku a chtějí je vyhladit. Aby zabránili blížící se genocidě jejich rodu, zaměřili své nelidské schopnosti na společného nepřítele.

Nosgoth je free to play, takže můžete začít hrát zdarma hned teď. Rozhodněte nekonečnou válku mezi lidmi a upíry!Hrynaregistraci.cz

Přinášíme informace o nejlepších hrách, které jsou na registraci a ke stažení zdarma. Jedná se obvykle o hry, které si stáhnete do počítače a poté je hrajete online s dalšími hráči po celém světě. Základ hry je vždy zdarma, mnohdy si můžete pomocí kreditů dokoupit nejrůznější výhody.