Kdo o tom nesní? Slunce, pláž a palmy. Nasloucháš šumu vln, které jemně laskají břehy. Lehká bríza příjemně chladí tvé nohy, které ti visí z lehátka, na kterém se sluníš a užíváš si snové počasí. Kdo si chce dopřát krátkou pauzu od stresu všedního dne, tomu prohlížečová hra My Sunny Resort nabízí přesně to pravé. V mnohotvárné online managerské hře buduješ své vlastní prázdninové letovisko. V něm tě očekává množství zábavných úloh a napínavých výzev. Pod vedením jedné hotelové managerky od začátku hry poznáváš nejdůležitější funkce. Pak začínáš se svým vlastním prázdninovým snem. Buduješ své individuálně vytvořené plážové letovisko. Samozřejmě tě vedou ambiciózní plány.

Tvůj cíl v online managerském dobrodružství je co nejlépe obsloužit tvé hosty a vybudovat ze svého letoviska světoznámé 5 hvězdičkové zařízení. K tomu máš pochopitelně k dispozici nesčetné funkce a možnosti. Čím dál se v této plážové hře dostaneš, tím víc možností budeš moci použít.

Máte rádi teplo, prázdniny? Tak tato hra je naprosto geniální. Vybudujte si svůj vlastní prázdninový rezort. Čeká na vás spousta zajímavých výzev, které vás budou zaručeně bavit. Úkolem v této dobrodružné hře, ve které vedete svůj podnik, bude postarat se o své zákazníky a to tak dobře, jak jen to půjde.Hrynaregistraci.cz

Přinášíme informace o nejlepších hrách, které jsou na registraci a ke stažení zdarma. Jedná se obvykle o hry, které si stáhnete do počítače a poté je hrajete online s dalšími hráči po celém světě. Základ hry je vždy zdarma, mnohdy si můžete pomocí kreditů dokoupit nejrůznější výhody.