Farmářské hry patří k poměrně oblíbeným. Jednu z možností, jak si takovou hru zahrát, představuje internetová hra My Little Farmies. Za hrou stojí autorský tým Upjers, který stojí i za dalšími online prohlížečovými hrami. K nejznámějším kouskům společnosti Upjers patří My Free Zoo, My Free Farm, Kapi Hospital nebo Zelené impérium. Na svědomí mají také hry 11Legends, Secret Relict, Upologus, Kapifarm, GarbageGarage, či My Fantastic Park. Velkou výhodu hry My Little Farmies představuje její lokalizace do českého jazyka, takže nemusíte zdlouhavě přemýšlet nad tím, co to vlastně po vás hra vyžaduje. Není potřeba si nic instalovat do počítače, jelikož bohatě postačí si hru spustit ve webovém prohlížeči. Registrace není vůbec složitá, stačí vyplnit uživatelské jméno, platnou e-mailovou adresu, heslo a odsouhlasit všeobecné obchodní podmínky a ochranu osobních údajů.

O čem je hra My Little Farmies?

Co se vlastně ve hře My Little Farmies děje? Stanete se vůdci vlastní vesničky, kde pěstujete zemědělské plodiny, ovoce, zeleninu, obilí a stromy. Z výnosu později můžete zpracovat další suroviny či zboží v různých závodech. Hra je situována částečně do středověku, tedy alespoň co se vzhledu obyvatel týká. Hlavní cílem je postavit svoji vlastní vesnici. Krok za krokem se snažíte vybudovat středověké sídliště s řemeslníky, zemědělstvím, obchody a také chovem zvířat. V průběhu hry se postupně odemykají nové funkce. Začnete s pěstováním žita a musíte si naplánovat první vlastní políčka. Obyvatelé vesnice potřebují též po něčem chodit, takže zbudujte chodníky, přes něž se dá cestovat či dojít ke svojí práci. Sami si vybíráte, jaké rostliny vlastně budou pěstovány a kde se postaví pole a budovy. Začínáte v podstatě na zelené louce, ale brzy se vám jistě podaří udělat skvěle fungující vesnici. Naprosto samostatně rozhodujete o tom, co se ve vesnici rozšíří, postaví, pěstuje a prodává. Po vizuální stránce se jedná o celkem zajímavou hru. Na obrazovce uvidíte pochodující vesničany, lesy, trávu, kameny nebo třeba budovy. Při prvním spuštění si můžete říci, že všechno vypadá docela přehledně. V horní části herní obrazovky uvidíte jednotlivé ikonky, pod nimiž se skrývá skladiště, obchod, banka, úspěchy, kamarádi a díly karet. Po pravé straně najdete veškeré potřebné nastavení, s nímž si v případě potřeby můžete pohrát. Po levé straně uvidíte nesplněné úkoly.

Start usnadní Oto Skoč do pole

Na začátku hry se okamžitě ukáže soused jménem Oto Skoč do pole. Ten je poměrně rád, že se objevil nový soused, a proto vám poradí několik věcí, jak byste se o pozemek měli starat. Jako první úkol budete muset splnit zasázení trochu žita. Odměnou vám budou zkušenosti a také potřebné peníze. Jakmile potvrdíte e-mailovou adresu zadanou při registraci, dostanete další finance. Abyste měli začátek hry usnadněný a mohli si zvyknout na to, jak se vlastně hra ovládá, tak dostanete všechny potřebné instrukce. Aby byla hra zajímavá, implementovali autoři do hry systém úrovní, kdy pro posun z jedné úrovně na vyšší potřebujete dostatečný počet zkušenostních bodů. Během prvních okamžiků hry se vám podaří zlepšit se na druhou úroveň a zjistíte, že můžete v obchodě nakupovat nové karty. Také za odměnu dostanete peníze a další bonusy. První budova, kterou postavíte, bude pravděpodobně mlýn. Během chvilky také musíte pořídit mláďata zajíců. Rozhodně se ze začátku nemusíte bát, že nebudete vědět, co by se mělo udělat, protože uvidíte dokonce i šipku, která naznačuje, kam by se mělo kliknout. To by vás mělo naučit, jak se později chovat samostatně.

Jednoduchý herní princip výhodou

Vždycky chvilku potrvá, než se postaví budova, nebo než se vypěstuje sazenice. Snažte se získávat také různá vyznamenání, za něž jsou též další bodové a peněžní ohodnocení. Motorem pro další snažení je zlepšování vlastní vesnice a také odemykání novinek. Při každém zlepšení se otevírají nové netušené možnosti, takže se snažte nabrat zkušenosti a postupovat dále. Velkou výhodou hry je její mechanismus, který vůbec není složitý. Jednoduše si pěstujete potraviny, rozšiřujete vesnici a zlepšujete se. Vypěstované suroviny se dají uskladnit, ale kapacity skladu samozřejmě nejsou neomezené. Sklady se naštěstí dají pořizovat další. Herní mechanismy se vám poměrně brzy dostanou do krve a automaticky budete dělat všechny akce. Pokud máte v oblibě tento druh farmářských her, pak rozhodně nemusíte dlouze váhat a hru si vyzkoušejte, protože My Little Farmies patří skutečně k tomu lepšímu, co se na trhu s prohlížečovými hrami vyskytuje. Za zkoušku nedáte nic jiného, než svůj vlastní čas, protože hra je jinak zcela zdarma.Hrynaregistraci.cz

Přinášíme informace o nejlepších hrách, které jsou na registraci a ke stažení zdarma. Jedná se obvykle o hry, které si stáhnete do počítače a poté je hrajete online s dalšími hráči po celém světě. Základ hry je vždy zdarma, mnohdy si můžete pomocí kreditů dokoupit nejrůznější výhody.