Společnost Gameforge pod svými křídly má celou řadu internetových her. Jedná se o poměrně známé kousky, které hrají spousty hráčů po celém světě. Můžeme zmínit klientové hry 4Story a NosTale, stejně jako prohlížečové hry BattleKnight, Gladiatus, Ikariam, BiteFight, OGame, KingsAge, Goblin Keeper či Tanoth. Velkou výhodu těchto her představuje fakt, že jsou dostupné v českém jazyce, a proto se nemusíte namáhat s překladem, pokud dokonale neovládáte cizí jazyky. Jednou z her od Gameforge je také klientová hra Metin2, kterou si nyní trošku blíže představíme.

Obecně o hře Metin2

Dá se říci, že Metin 2 je orientální akční hra odehrávající se v zajímavém světě. Království Shinso, Chunjo a Jinno hlídal dračí bůh, nicméně tento svět stojí před hrůzostrašným nebezpečím. Dopad kamenů zvaných Metin poničil celý kontinent a způsobil neslýchaný chaos a destrukci po celé zemi. Obyvatelé jsou vystrašení a vypukla válka mezi královstvími. Zvířata se proměnila v zuřivé příšery a mrtvoly ožily jako krvežíznivá stvoření. Temné kameny Metin tedy mají skutečně nepříjemné efekty, a proto s nimi bude zapotřebí bojovat jako jeden ze spojenců dračího boha. Dejte dohromady svoje síly a vezměte do rukou zbraně na ochranu království před zkázou. Po vizuální stránce se jedná o výjimečnou hru. Postavy a architektura jsou kompletně v orientálním stylu. V exotickém království se setkáte s řadou bojových umění. Vydejte se vstříc reálně vypadajícím vesničkám Dálného Východu a nechte se okouzlit jejich půvabem. Bojovat s nepřáteli můžete za pomoci meče či luku. Těšit se můžete na velké množství nepřátelských příšer. Chybět nemohou ani inteligentní nepřátelé. Můžete způsobovat velká zranění i několika příšerám najednou. Jakmile přemůžete jednu příšeru, můžete pořád očekávat, že ostatní nestvůry budou pokračovat v boji s vámi. Zvlášť v přímém okolí kamenů Metin musíte dávat velký pozor.

Před samotným začátkem se budete muset zaregistrovat do světa Metin2. Registrace i hraní je úplně zdarma. Při registraci zadejte uživatelské jméno, které budete chtít používat, platnou e-mailovou adresu a potvrďte všeobecné podmínky. Následně si stáhněte herního klienta z patřičné sekce na webových stránkách hry. Poté soubor otevřete a spustí se instalace. Během ní si můžete zvolit, kam vlastně Metin2 chcete nainstalovat. Po nainstalování hry najdete zástupce pro spuštění hry na ploše. Spusťte hru a ta si nejdříve pokaždé sama zkontroluje, jestli nejsou dostupné nové aktualizace. Pokud by byly nové aktualizace, hra si je sama automaticky začne stahovat a následně je nainstaluje. Celý tento proces může trvat hned několik minut, takže se nelekejte. Po aktualizaci se můžete do hry přihlásit za pomoci zvoleného uživatelského jména a hesla. Poté si vyberete server a při vytváření postavy si zvolíte příslušnost k jednomu ze tří dostupných království. Postavu si můžete vytvořit jenom na jednom serveru. Z globálního pohledu můžeme konstatovat, že Metin2 je to nejzajímavější, s čím se můžete v rámci onlinových her setkat. Každopádně hra dostává body k dobru za originalitu.

Bojování patří k tomu nejdůležitějšímu

Ve hře si můžete založit vlastní cech nebo se stát členem již fungujícího cechu. Výsledky cechovních bojů se následně promítnou na celý cech a také na body zkušeností každého jednotlivého člena cechu. Musíte bojovat, abyste dostali jednu z několika říšských pevností. Společně s nárůstem slávy a moci vlastního cechu získáte šanci dostat do pevnosti nějakou postavu, kterou budete dále rozvíjet a zdokonalovat. Musíte bojovat proti ostatním hráčům z ostatních království a získat nadvládu nad celým kontinentem. Pro vítězné království jsou k dispozici hmotné statky v podobě peněz a pozemků. Na každého z úspěšných hrdinů čeká čest a sláva, která napomáhá k vyšší bojové hodnosti a převzetí vůdčí pozice oproti ostatním členům cechu v dalších bitvách.

Zajímavé třídy postav

Oproti ostatním akčním hrám, zde máte k dispozici trochu jiné třídy postav. To je z velké části určeno tím, že se nacházíte v exotičtějším prostředí. Samozřejmostí je klasický válečník, který má nejlepší boj zblízka vzhledem ke svým schopnostem a těžké výzbroji. Podle specializace se následně válečníci mohou vydat do boje s dvouručními meči nebo s mečem a štítem. Ninjové představují profesionální zabijáky, kteří dovedou naprosto v tichosti zaútočit. Ninjové dokážou být také dost zákeřní. Ninja nosí jenom lehké brnění, aby mu zůstala velká zručnost a rychlost pohybu. Podle specializace umí ninja zacházet s dýkou nebo s lukem a šípy. Třetí možnost povolání představuje šaman, který v boji dokáže využívat kouzla. Jejich schopnosti poslouží nejen jim, ale také jejich spolubojovníkům a pomocníkům. Díky specializaci může šaman zesilovat útoky či léčit a podporovat válečníky. Poslední třídu postavy představují surové. Surové se dají charakterizovat jako bojovníci s magickými schopnostmi. Po specializaci dovedou surové vylepšovat útočná nebo posilující kouzla.Hrynaregistraci.cz

Přinášíme informace o nejlepších hrách, které jsou na registraci a ke stažení zdarma. Jedná se obvykle o hry, které si stáhnete do počítače a poté je hrajete online s dalšími hráči po celém světě. Základ hry je vždy zdarma, mnohdy si můžete pomocí kreditů dokoupit nejrůznější výhody.