Onlinových her existuje poměrně velké množství, takže začíná být trochu obtížné se v nich zorientovat a najít si tu pravou. Pokud máte v oblibě koně či poníky, pak zbystřete, protože jednu zajímavou hru s touto tematikou má na svědomí společnost Owlient. Hra nese název Howrse a je dostupná v českém jazyce, takže si hru užijí i ti z nás, kdo příliš neovládají cizí jazyky. Jelikož je to hra pro celý svět, tak jí v současné době hraje více než dva miliony hráčů v různých koutech světa. Pojďme se tedy blíže podívat, jak vlastně hra funguje a jestli se do ní vyplatí investovat volný čas.

Registrace na Howrse

Začíná se samozřejmě registrací. Pro začátek hry si budete muset vybrat nejprve to, jestli budete mít poníka, nebo koně. Dále svoje zvířátko libovolně pojmenujte a zvolte si, zda si pořídíte klisnu, či hřebce. Po základním výběru se přesunete do dalšího menu, kde si zvolíte plemeno. K dispozici z koňů je arabský plnokrevník, fríský kůň, american paint horse, anglický plnokrevník, hannoverský kůň, achaltekinský kůň, francouzský klusák či andaluský kůň. Mezi poníky si můžete vybrat connemaru, shetlandského ponyho, fjordského koně či velšského koně. Každá rasa má specifické dovednosti. Globálně se dovednosti dělí mezi šest celků - výdrž, rychlost, drezura, cval, klus, skok. Kromě sympatií ke zvířatům tedy ještě vybírejte podle toho, jaké si myslíte, že by se mohly hodit nejlepší dovednosti. Také si lze zvolit různé zabarvení zvířete. Až si zvolíte všechno potřené, pokračujte dále v registraci. Ocitnete se na konci registrace, kde potřebujete vyplnit vaší přezdívku, což poslouží jako přihlašovací jméno do hry a pod tímto jménem také ostatní hráči budou vnímat vás. Vyplňte si také dostatečně dobré heslo, které si někam zapište nebo zapamatujte, abyste se mohli do hry znovu přihlásit. Heslo se musí znovu stejně zadat ještě jednou. Pokud vám někdo hru doporučil a znáte jeho přezdívku, pak ho vypište do políčka s názvem sponzor. Poté ještě zvolte datum narození a zaškrtněte si políčko, že jste četli a souhlasíte s podmínkami používání a se zásadami ochrany osobních údajů. Oba dokumenty si také můžete před souhlasem přečíst.

Začátek hry Howrse

Po zaregistrování se již můžete vstoupit do hry. Velkou výhodu představuje možnost nechat si zaslat heslo na e-mail, takže i v případě, že ho zapomenete, můžete si jednoduše zkontrolovat e-mailovou schránku, kde najdete všechno potřebné. Jakmile se dostanete do hry, automaticky vás přivítá opice jménem Ow, která obstará vaše začátky ve hře. Společně si projdete několik misí, abyste se mohli stát perfektními chovateli. O vaše novorozené hříbátko se musíte důkladně starat. Máte totiž příležitost udělat z něho budoucího šampióna. Ale na začátku ho budete muset trochu protrénovat. Jako první lekci se naučíte mládě krmit. Jelikož se jedná o novorozence, musíte ho nakojit mateřským mlékem a dát mu pít vodu. Po zdárném dokončení mise dostanete svoje první herní peníze nazvané Equus. Mládě potřebuje pořádnou péči, a proto ho pohlaďte a vyhřebelcujte mu srst. Za odměnu získáte tuříny, jež dovedou zvýšit zvířeti energii. Aby mohlo hříbě stárnout, potřebujete růstové body. Musíte si dávat pozor na stav energie svého zvířete, protože když energie klesne pod dvacet procent, může dojít ke zhoršení zdravotního stavu. Koně se mohou zúčastnit různých soutěží až od věku tří let. Od šesti měsíců může být koník ustájen v jezdeckém centru. Po splnění věkového kritéria se zaregistrujte do některého jezdeckého centra. Nejprve si prohlédněte, jaké výhody jednotlivá jezdecká centra nabízí.

Další zajímavé informace o Howrse

Kromě péče o vlastní zvíře se musíte postarat také o vlastní příjmy, takže budete čas od času potřebovat nějakou práci. Nechte se najmout například jako stájník. Ve hře najdete také množství různých předmětů, které mohou pomáhat. Pro zvířata je důležitý rytmus, takže si nastavte, v jakou denní dobu se bude pravidelně probouzet. Také musíte dbát na to, aby měl koník dostatečnou dobu pro odpočinek. Ve hře najdete celou řadu různých žebříčků. Můžete se díky nim třeba porovnávat s přáteli nebo zjišťovat, na jaké pozici se aktuálně nacházíte v porovnání s ostatními hráči. Hra vypadá celkem obyčejně, ale skýtá v sobě spoustu zábavných okamžiků pro všechny milovníky krásných a ušlechtilých zvířat. Pokud koně a poníky milujete, pak se každopádně ponořte hlouběji do hry a užívejte si všechny její funkce. V žádném případě se totiž nejedná o odfláknutou hru, protože je vidět, že si s ní autoři dali dostatek práce a má množství funkcí, které budete objevovat s přibývajícími zkušenostmi. Na začátku máte k dispozici nevyvinuté hříbátko, které postupem času a výcvikem dovedete na vrchol.Hrynaregistraci.cz

Přinášíme informace o nejlepších hrách, které jsou na registraci a ke stažení zdarma. Jedná se obvykle o hry, které si stáhnete do počítače a poté je hrajete online s dalšími hráči po celém světě. Základ hry je vždy zdarma, mnohdy si můžete pomocí kreditů dokoupit nejrůznější výhody.