MMORPG Elvenar - ať už v řadách magických elfů nebo zručných lidí hráč buduje své město včetně obchodů a domobrany nutné k soubojům odehrávajících se na 3D animovaném poli.

Elvenar je bezplatná prohlížečová hra, ve které stavíš vlastní prosperující město a poznáváš kouzelný svět plný nejrůznějších záhad.

Postav to nejkrásnější město a vybuduj fungující, úspěšný hospodářský systém! V Elvenaru můžeš vylepšovat téměř všechny budovy, zvelebovat tak celé město a posilovat jeho produktivitu.

Vydej se na průzkum rozsáhlých nezmapovaných oblastí, poznávej moudrost předků a objevuj nové technologie. Bojem či vyjednáváním získávej mocné relikvie, které dokáží posílit tvoje hospodářství.

Můžeš se stát zkušeným a známým obchodníkem, vybrousit až k dokonalosti svůj hospodářský talent nebo vést své jednotky k vítězství ve velkých 3D animovaných bitvách.

V hře Elvenar se ocitnete v mýtickém světě fantazie. V této nádherné budovatelské hře, kde si stavíte vlastní město, si na začátku hry zvolíte, zda chcete hrát za elfy nebo za lidi. Vaším úkolem, jako vládci města, bude pomoci vaším obyvatelům k prosperitě. Zatímco mýtičtí elfové ovládají mocná kouzla, což je vidět na jejich bytostech i budovách, tak lidé vykazují silnou vazbu na středověké zbraně.

Ve fantasy on-line hře Elvenar může být téměř každá budova vylepšena, čímž se několikrát vizuálně změní a vícekrát zvýší svoji produktivitu, po každém vylepšení je budova stále krásnější. Hlavní budova, továrny, dělnické chaty, rezidence a mnoho dalších budov čeká, až je vaše chtivé ruce vylepší. Přeměňte vaši malou vesničku ve ctižádostivé království!

Vydejte se na vzrušující výpravy na mapě světa, prozkoumejte oblasti kolem vašeho města a vyzvedněte vzácné relikvie, které zvýší váš produkci. A nezapomeňte na výzkum pokročilých technologií! V on-line budovatelské hře fantasy světa Elvenar mohou být objeveny a odemčeny více než 200 různých vylepšení.Hrynaregistraci.cz

Přinášíme informace o nejlepších hrách, které jsou na registraci a ke stažení zdarma. Jedná se obvykle o hry, které si stáhnete do počítače a poté je hrajete online s dalšími hráči po celém světě. Základ hry je vždy zdarma, mnohdy si můžete pomocí kreditů dokoupit nejrůznější výhody.