MMORPG Bleach Online - první online hra dle předlohy úspěšného seriálu. Hráč v této hře plné soubojů a získávání dovedností obhajuje svou pověst a hledá skutečného viníka.

Bleach Online patří k žánru RPG, těšit se tedy můžete na bohatý strom dovedností, rozvíjení svých útoků i vlastní postavy. Hra se věrně drží předlohy, takže zejména její fanoušci budou potěšeni, zatímco pro nováčky to bude znamenat konzistentní systém soubojů i schopností, kterému rychle přijdou na kloub.

Soubojů je v Bleachi skutečně mnoho, i v tomto tedy hra nezklame, můžete se ale těšit i na množství dialogů s postavami, které již dobře znáte. Bleach Online sklízí nadšené ohlasy, není tedy důvod k obavám.

Jak již bylo řečeno na začátku, jedná se o hru typu free to play, tedy zcela bezplatnou. Co vám ale ve hře značně pomůže, jsou takzvané spirit stones, tedy kameny, které můžete získat výhrou v souboji, plněním úkolů, nebo si je můžete i zakoupit za reálné peníze. V závislosti na konkrétním typu kamene se vám zvýší odolnost, útok, šance na zablokování úderu atd. Můžete si samozřejmě zaplatit i VIP účet, který vám nabídne rychlejší získávání zkušeností. Nic z toho však ke hře nepotřebujete a je to tak jen na vás.
Hrynaregistraci.cz

Přinášíme informace o nejlepších hrách, které jsou na registraci a ke stažení zdarma. Jedná se obvykle o hry, které si stáhnete do počítače a poté je hrajete online s dalšími hráči po celém světě. Základ hry je vždy zdarma, mnohdy si můžete pomocí kreditů dokoupit nejrůznější výhody.